TEL: +32 56 28 00 65    INFO@CONNECT2SAFETY.BE

ARCNET/RS485 glasvezel converter DL-485, single mode

[C2S-B01551-00]
ARCNET/RS485 glasvezel converter DL-485
Single mode
Status LED's voor werking, dataontvangst en storingen
Opbouw behuizing voor DIN rail volgens DIN 50022

    Deze combinatie bestaat niet.


    • Converter van ARCNET interface data naar fiber optic signalen (single mode)

    • Status LED's voor werking, dataontvangst en storingen

    • Opbouw behuizing voor DIN rail volgens DIN 50022

    Technische specificaties:

    Werkspanning12-30V DC
    Stroomverbruik200mA max.
    Bedrijfstemperatuur-40 tot +70°C
    DatasnelheidMax. 3MBits/s
    Optisch budget                    17dB
    Lengte glasvezelkabelMax. 25 km
    Glasvezel kabelSingle mode 1310nm
    Glasvezel aansluitingST connector
    BehuizingDIN rail volgens DIN 50022
    Afmetingen (BxHxD)61x133x115 mm
    There are no alternative products.
    There are no accessory products.
    Dit is een voorbeeld van de recent bekeken producten door de gebruiker.
    Zodra de gebruiker ten minste één product heeft bekeken, is dit fragment zichtbaar.

    Recent bekeken producten